Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.04.2018

Ми до тебе, казко, в гості завітали

     У дитинстві всі мріють зустрітися з чарівниками, добрими феями чи гномами. Кожен хоче мати чарівну паличку, казкову вроду чи богатирську силу. Таку можливість зануритись у світ казкових героїв отримали учні 2-х та 3-х класів НВК №42 у мистецькій вітальні відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей 20 квітня 2018 року, куди їх запросили з концертною програмою «Ми до тебе, казко, в гості завітали» учні Сумської дитячої музичної школи №1.

     За допомогою музики діти відправились в уявну подорож. Сюжети улюблених казок – це найкращий матеріал для створення музичних творів. Маленькі віртуози Ярмак Олександр, Ескіна Оля, Мусієнко Каріна, Скулинець Віола та Сіда Софія виконали фортепіанні твори відомих композиторів: П. Чайковського, М. Глінки, К. Хачатуряна., Б. Берліна, А. Роулі, І. Морозова, Д. Львова-Компанейця, І. Неймарка, Ю. Весняка.

     Провідний спеціаліст відділу Гілюн Світлана Іванівна підготувала літературні портрети казкових героїв і загадки, які допомогли зробити твори композиторів зрозумілими і цікавими для юних слухачів. Діти зустрілись з улюбленими героями: Карлсоном, Мальвіною, Чіполіно, Сплячою красунею, Чорномором, гномами, гоблінами та іншими фантастичними істотами.

     Свято музики і казки ще раз довело всім, що дива поруч з нами і їх можуть зробити власними руками навіть діти.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов