Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


02.04.2018

Книжкові скарби Наталії Дев'ятко у віртуальному просторі

Зустріч із письменником – це завжди свято, особливо, коли знайомий з книгами автора. А коли зустріч проходить в онлайн-режимі, то це і взагалі – незвично! 30 березня 2018 року користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей спілкувалися у віртуальному просторі з українською письменницею, перекладачем, журналістом, науковцем, літературним критиком Наталією Дев'ятко, яка проживає і працює в м. Дніпро.

Пані Наталія – лауреат престижних літературних премій і переможниця міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Письменниця поділилася своїми творчими планами з присутніми, а також розповіла, як її привчали до читання, про свої улюблені книжки, про користь читання та залежність дитини від Інтернету.

Зацікавила юних слухачів і розповідь письменниці про роботу над трилогією «Скарби примарних островів», яка має захоплюючу мету – піймати читача в полон моря та пригод, магії, мрійливих казок і лякливої реальності. Книга написана у жанрі фентезі, а саме цей стиль дуже популярний серед сучасних підлітків. Крім цього, Наталія спілкувалася і відповідала на численні запитання своїх прихильників. Доповнювала захід виставка-інсталяція «Книжкові скарби Наталії Дев'ятко».

На згадку про зустріч кожна дитина отримала книжкову закладинку про твори автора.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов