Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.03.2018

Книжкові перлини від Анни Коршунової

Хто така Любася Сердешна і на якій старовинній вулиці вона живе, як Веселий Сумчанин усі бажання виконував, а Цукрик із Фонтанчиком посварилися? Про все це знає Анна Коршунова, автор книг «Казкове місто Суми» та «Маленькі історії казкового міста», які вона презентувала в Сумській обласній бібліотеці для дітей 29 березня 2018 року користувача-учням 1-А та 1-Б класів ССШ №2 в рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання «Книжок країна чарівна чекає на гостини».

Ці дивовижні книги вразили юних містян своїми зворушливими, веселими, казковими історіями, легендами, таємницями про наше рідне місто. У них багато цікавих фактів, які допоможуть дітворі побачити рідне місто з іншого боку і ще більше полюбити його.

А коли Анна Євгеніївна почала читати свої чарівні книги, діти не могли всидіти на місці. Вони обступили її з усіх боків і уважно слухали дивовижні історії про Краєзнайка і Намалюйка, Альтанету та Цукрика, Любасю Сердешну та Фонтанчика. Все таки не кожного дня можна зустріти справжнього письменника, який пише для дітей і про дітей.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов