Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.03.2018

Зустріч у літературному салоні

Другий день Всеукраїнського тижня дитячого читання «Книжок країна чарівна чекає на гостини», який проходить в Сумській обласній бібліотеці для дітей з 26 березня по 1 квітня 2018 року, був надзвичайно насиченим цікавими заходами, подорожами креативними книжковими виставками і зустріччю у літературному салоні з Владиславом Івченком, цікавою особистістю, журналістом і талановитим письменником.

Владислав – дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим) та «Коронації слова-2014» за роман «Паничі», дипломант конкурсу «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході», володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі у приватного капіталу», переможець конкурсу «Новела по-українськи» за оповідання «Стоїмо!» (2014).

Автор не позбавлений почуття гумору, іронії та самоіронії, вміє находити спільну мову з підлітками. Це подобається аудиторії, спонукає до діалогу, тому користувачам бібліотеки, десятикласникам ЗОШ № 6, було надзвичайно цікаво і легко спілкуватися з відомим земляком. Владислав розповів, як привчився до читання, про свої улюблені книжки, про користь читання та отримання задоволення від цього. Не оминув він і ті проблеми, які постійно доводиться вирішувати письменнику, суспільству, кожному з нас.

Зацікавила юних слухачів і розповідь письменника про роботу над романом «2014», який став переможцем премії «Літературний акцент року-2015» у номінації «Проза», та про новий роман «Битва за Одесу», який скоро побачать читачі. Крім цього, Владислав відповів на численні запитання своїх прихильників.

Цю зустріч із майстром слова справді можна назвати творчою, як сказав сам гість, адже захід не мав чіткого плану, а відбувався експромтом, але від цього видався ще цікавішим.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов