Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.03.2018

Книжок країна чарівна чекає на гостини

Під таким гаслом з 26 березня по 01 квітня 2017 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Його урочисте відкриття відбулось 26 березня під час театралізованого літературно-музичного свята «У світі чарівних казок Шарля Перро», присвяченого 390-річчю від дня народження надзвичайного французького казкаря. Головними дієвими особами свята були відомий французський казкар Шарль Перро у виконанні провідного актора Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, заслуженого артиста України Сергія Федосенка, герої його казок – Попелюшка (Олександра Зозуля, 7 кл. ЗОШ №15), Червона Шапочка (Марина Даниленко, 3-А кл. ССШ №9), Хлопчик-Мізинчик (Артем Ріман, 1-А кл. ЗОШ №4;) і Кіт у чоботях (Тимофій Первунінський, 5 кл. ЗОШ №15) і користувачі бібліотеки, учні 3-А та 3-В класу ССШ № 2. Глядачі мали можливість зустрітися з героями улюблених і відомих не одним поколінням дітей казок, із задоволенням і завзяттям взяли участь у пізнавально-розважальних конкурсах: «Допоможи Попелюшці попасти на бал», «Вгадай героя казки», «Плутанина».

Під час заходу не тільки діти мали змогу спілкування з героями казок Шарля Перро, а й сам казкар знайомився з юними читачами бібліотеки, які з задоволенням читають не тільки казки, а й добре розуміються в інших літературних жанрах. І не тільки знайомився, але й взяв участь у церемонії нагородження кращих читачів 2017 року – Кисляк Ангеліни, Боголюбової Ксенії, Ліщинської Софії, Мартиненко Софії, Нагорної Даніелли, Храмової Каріни, та переможців зимової акції «Моя книжкова зима» – Кубаха Єгора, Полулях Ангеліни та Коляденко Дар’ї, вручивши юним читайликам найцінніший для них подарунок – Книгу.

Не оминуть своєю увагою працівники бібліотеки у свято книги та читання і дітей з особливими потребами. 27 березня фахівці бібліотеки візьмуть участь у відкритті Всеукраїнського тижня дитячого читання у Сумській спеціальній ЗОШ, де представлять до уваги глядачів літературну фантазію «Чарівний світ Шарля Перро» та лялькову виставу «Пригоди у казковому лісі».

Доповнюватимуть заходи, які проводитимуться в рамках програми Тижня, книжкові виставки та тематичні полиці, організовані у відділах обслуговування, серед яких: «Книги – ювіляри», «Письменники – ювіляри», «З любов’ю – автор», «Магія фентезі», «Чарівники дитячої книги», «Від тих, хто пише – тим, хто читає», «Увага! Новинки», «Дитячий світ Всеволода Нестайка», «Книжкові перлини – кожній дитині» тощо.

Отже, Тиждень дитячого читання розпочався. Попереду багато пізнавального! Кожного дня в бібліотеці буде відбуватися щось незвичне і дуже цікаве. Обов’язково приходьте, не пожалкуєте!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов