Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.03.2018

Дивовижне своїми руками

12 березня 2018 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей свою експозицію «Дивовижне своїми руками» запропонував для огляду користувач бібліотеки, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», учень Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. М.Савченко Заєць Дмитро.

Вітальна листівка зроблена з дерева? Для творчої людини немає нічого не можливого, особливо, коли створюєш прекрасні та дивовижні вироби для рідних і близьких. Колекція складається з безлічі дерев’яних цікавинок, здатних прикрасити не тільки оселю, а й життя. Це і предмети господарського призначення, і ялинкові прикраси, сувеніри, скарбнички, іграшки, картини по дереву.

Магнетизм творчості Дмитра – використання різних технік «розмови» з деревом – ажурного випилювання, виточування, вирізування, випалювання чи пірографії по дереву, яка є одним з найбільш популярних (поряд з вишиванням і ліпленням) видів дитячої та самодіяльної творчості в багатьох країнах світу.

Приємного перегляду і творчих ідей!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов