Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.02.2018

Солоний Хрещатик

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.

20 лютого Україна вшановує подвиг та увічнює пам'ять Героїв Небесної Сотні. З метою вшанування пам’яті тих, кого було вбито у мирний час ХХІ століття, хто в боротьбі за волю і кращу долю не дожив до сьогоднішнього дня – людей різного віку, різних професій, віросповідання, у Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено годину історичної пам’яті «Солоний Хрещатик». Учасникам заходу, учням 5-А кл. ЗОШ №4, бібліотекар розповіла чому українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, назвали Небесною Сотнею, що призвело до подій від листопада 2013 до лютого 2014, фінального і найбільш драматичного етапу Революції Гідності, під час якого загинуло більше сотні кращих синів і дочок України. Одним із них був і наш земляк Олексій Братушка. Захід було доповнено переглядом відеопрезентацій «Євромайдан» і «Небесна Сотня» та оглядом документів, представлених на книжковій виставці «Пам’яті Небесній Сотні».

Також, діти разом з бібліотекарем та вчителем вшанували загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання.

Для найменших користувачів бібліотеки, учнів 1-2 класів групи продовженого дня ССШ №9 та учнів 3-А ССШ №2, було проведено героїчну хроніку «Герої не вмирають».

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов