Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.02.2018

Як набрати текст: трохи хитрощів

     Людина у своїй роботі дуже часто працює з текстом – пише листи, статті, твори, повідомлення тощо, тобто створює текстові документи, де текст складається із символів, слів, речень, абзаців, сторінок тощо. Сучасний світ вимагає професійного знання інформаційних технологій.

     8 лютого 2018 року у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей проведено інформбюро «Як набрати текст: трохи хитрощів», учасниками якого стали учні 2-А класу ЗОШ №2. При виконанні запропонованих практичних завдань «Набрати текст», «Виправити текст та помилки», «Виставити поля» діти продемонстрували свої теоретичні знання, творчі здібності та естетичний смак, а також набули навичок з форматування та редагування текстів. Найголовніше, що тепер у кожного з них зостануться в пам'яті навички роботи з редактором Microsoft Word, які знадобляться і в дорослому житті.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов