Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.02.2018

«Жива бібліотека»: «запитай патрульного»

Зазвичай книги – це просто тверда обкладинка і сторінки.
А «жива книга» – це надзвичайно цікаво:
ми можемо ставити книзі будь-які запитання та
будемо впевнені, що вона нам відповість.

У рамках міжнародної програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) у Сумській обласній бібліотеці для дітей 9 лютого 2018 року було проведено зустріч у форматі «жива бібліотека» «Запитай патрульного», учасниками якої стали: представники Управління патрульної поліції в м. Суми – патрульні поліцейські Марина Горьковська, Любов Максименко, Олег Сміян-Горбунов та учні 4-А та 4-Б класів НВК №42.

Якщо у звичайній бібліотеці обирають і читають книжки на цікаву тему, то в «живій бібліотеці» можна обрати «людину-книгу» з цікавим життєвим досвідом і поставити їй різноманітні питання.

Для юних учасників така форма роботи була цікавою та пізнавальною, адже її ідея полягає в тому, щоб замість книги корисну інформацію отримувати безпосередньо від цікавої особистості. Справді, люди схожі на книги – кожен з них може розказати захопливу історію та чогось навчити. Діти зрозуміли, що «жива бібліотека» працює як справжня, тільки наповнюють її не паперові книги, а живі люди, і «читання» – це діалог, спілкування. Розпочався захід з брейн-рингу, під час якого діти активно спілкувалися з патрульними поліцейськими, отримували відповіді на свої питання про нову патрульну поліцію, її роботу та правові ситуації, в яких може опинитися дитина. У дружній атмосфері хлопчики та дівчатка, «читаючи» «живі книги», продовжили спілкування з екіпажем патрульної поліції, дізнались про особливості їхньої роботи.

На згадку про зустріч залишилися чудові враження, призи від організаторів програми «ПОЛіС» та світлини.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов