Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


31.01.2018

Віч-на-віч з Мариною Рибалко

Ніхто не мріє так яскраво, як діти. В їх мріях живуть казки і чудеса.

Саме про такі чудесні казкові книги і розповіла учням 5 класу ЗОШ № 4 молода письменниця, наша землячка з Недригайлівщини, Марина Рибалко, яка зараз проживає у м. Київ, під час зустрічі «Віч-на-віч з автором», що була проведена у Сумській обласній бібліотеці для дітей 30 січня 2018 року в рамках реалізації Національного проекту «Україна читає дітям».

Письменниця з перших хвилин зустрічі зуміла створити атмосферу щирості та довіри, читачі ловили кожне її слово. Марина Рибалко відповідала на запитання дітей, іноді зовсім несподівані, та сама запитувала школярів про їх читацькі вподобання, мрії, письменницькі спроби.

Особливо привернула увагу дітей яскрава, захоплива розповідь про трилогію «Марічка і Червоний Король», що користується великим попитом серед юних читачів. Твір написано у жанрі фентезі, а саме цей стиль дуже популярний серед сучасних підлітків. Пані Марина зачитала дітям уривки з книг «Подорож туди, де сніг», «Місто непокірних», «Останній Перелесник», що викликало в читацькій аудиторії шквал емоцій і бажання послухати та почитати їх. Розповідь письменниці та слайд-презентації викликали у юних читачів багато запитань, на які пані Марина з задоволенням відповіла.

Автографи автора та фото на згадку були беззаперечним доказом того, що книги дуже популярні та потрібні дітям.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов