Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.01.2018

На гостини до бібліотеки

28 січня 2018 року, у чудовий недільний зимовий день, до Сумської обласної бібліотеки для дітей на чергову зустріч у дружньому, родинному колі завітали давні друзі – діти внутрішньо переміщених осіб, які переїхали до Сум із зони проведення бойових дій на території Донецької області. Дітей чекала цікава програма заходів. Спочатку для них провели розважальну вікторину «З якої я книги?», огляд літератури, представленої на книжкових виставках-інсталяціях «Літературна ковзанка» і «Срібні вогники зими», та познайомили з умовами зимової акції «Моя книжкова зима». Потім діти з задоволенням взяли участь у майстер-класі з декорування підсвічників, який провели для них волонтери, представники благодійного проекту «Міні Луганська збірна» команди Ліги Сміху Луганської Збірної.

Продовжила низку заходів симуляційна гра «Рідне місто – безпечне місто: Правила дорожнього руху», яку провели для дітей фахівці бібліотеки спільно з інспектором Управління патрульної поліції в м. Суми Мариною Горковською у рамках реалізації міжнародної програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота). На початку заходу учасники дізналися про завдання та функції патрульної поліції та патрульних поліцейських; потім взяли участь у симуляційній грі «Безпека на вулицях», де уявивши себе патрульними поліцейськими, пояснювали дії персонажів гри. Бібліотекарі розігрували для дітей такі ситуації: «Футболіст», «Не розминулися», «Кошеня», «Звуковий сигнал», «Запізнився», «Велосипедист», а представник Управління патрульної поліції коментувала відповіді дітей.

На згадку про зустріч залишилися чудові враження, світлини, призи і бажання знову і знову прийти до бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов