Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.01.2018

За єдину Україну

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.

Д. Чередниченко

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Саме цей день з'єднання ЗУНР з УНР прийнято відзначати як свято – День Соборності України. Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти єдність і незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Особливого значення набуває святкування Дня Соборності в наші дні, коли держава переживає складні час, коли ми повинні знову захищати свої кордони і відвойовувати свої землі.

Саме з метою виховання в юних громадян України любові до своєї Батьківщини, свого народу, державної мови фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей підготували і провели ряд заходів до Дня Соборності України. Так, для користувачів-учнів 11 класу ЗОШ №13 працівниками відділу обслуговування учнів 5-9 класів було проведено годину історичної пам’яті «Єдність нації», наймолодші користувачі бібліотеки, вихованці ДНЗ №4 і №6 та користувачі-учні 4-А і 4-Б ЗОШ№13 стали учасниками інформаційної бесіди «Соборність рідної землі – основа нації й народу».

До заходів в бібліотеці організовані книжкова виставка «Наша єдність – назавжди» та тематична поличка «Наша незалежна українська держава».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов