Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.01.2018

Рідне місто – безпечне місто: Правила дорожнього руху

У рамках реалізації міжнародної програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) в Сумській обласній бібліотеці для дітей 16 січня 2018 року було проведено симуляційну гру «Рідне місто – безпечне місто: Правила дорожнього руху», учасниками якої стали інспектор патрульної поліції в м. Суми Марина Горковська та учні групи продовженого дня ЗОШ № 12.

На початку зустрічі учасники заходу дізналися про завдання та функції патрульної поліції. Потім діти взяли участь у симуляційній грі «Безпека на вулицях», де уявивши себе патрульними поліцейськими, пояснювали дії персонажів гри. Бібліотекарі розігрували для дітей такі ситуації: «Футболіст», «Не розминулися», «Кошеня», «Звуковий сигнал», «Запізнився», «Велосипедист», а Марина Горковська коментувала відповіді дітей. Цікавими та пізнавальними для учасників було «Дефіле дорожніх знаків», відеовікторина «Правила дорожнього руху», яку провели спільно бібліотечі працівники і Марина Горковська .

На згадку про зустріч залишилися чудові враження та світлини, а найактивніші учасники заходу отримали заохочувальні призи.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов