Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.01.2018

У Сумській обласній бібліотеці для дітей презентовано книгу про Героя України Олександра Аніщенка

11 січня 2018 року до бібліотеки завітали учні Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30, члени гуртка «Літературна діяльність» обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, разом із своїм керівником, письменницею, драматургом, переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2015» Людмилою Миколаївною Говійною (псевд. Богдана Олександровська). Під час зустрічі гості презентували книгу, яку вони створили – «Сучасний український епос про легендарних захисників рідної землі. Олександр Заступник Сумський. Легенда перша. Історія народження». Спільна праця сорока двох учнів четвертих класів школи посіла ІІ місце у VII Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок», який проводиться з метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний розвиток особистості, формування високих моральних цінностей.

Книга містить щирі роздуми дітей про цінність миру і людського життя, любов до рідної Сумщини та України. Зворушливою була розповідь юних авторів та їхньої наставниці про написання книги, адже це перша легенда про Героя України, почесного громадянина м. Суми, спілкування з рідними Олександра, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. А ще діти наголосили на тому, що цю легенду треба розповідати, передавати із покоління в покоління, щоб ніхто і ніколи не забував про захисників рідної землі.

Насамкінець зустрічі автори подарували для бібліотеки примірник презентованої книги, а від директора бібліотеки отримали читацькі квітки почесного читача бібліотеки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов