Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.12.2017

Подорож до Країни чаю

До Міжнародного дня чаю та в рамках Року Японії в Україні у Сумській обласній бібліотеці для дітей 14 грудня 2017 року проведена мультимедійна бесіда «Країна чаю» в японському стилі, учасниками якої стали користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету. В Японії процес приготування та пригощання чаєм піднесено до рангу мистецтва. Діти не тільки дізналися про цей ритуал, а й були самі його активними учасниками. Крім чаювання в японському стилі, вони дізналися про традиції чаювання у інших країнах світу.

Бібліотекарі познайомили дітей з історією виникнення чаю, його видами та процесом заготівлі чайних листочків, прослухали легенду, цікаві факти про цей напій, дізналися про дуже рідкісну професію – тітестер, який зберігає у пам’яті кілька тисяч запахів і смаків чаю.

Панувала легка святкова атмосфера спілкування, діти «мандрували» захоплюючою країною Чаю та з задоволенням брали участь у вікторині «Чайна мандрівка», грі «Доповни прислів'я», конкурсах «Чарівна скринька» і «Впізнай чай за смаком», відгадували загадки.

Гарним доповненням до заходу стали слайд-презентація «Країна чаю», тематична поличка «Чайні традиції та церемонії» та виставка-інсталяція «Японія. Феномен світової культури».

Гості чаювали, смакували печивом, тістечками та обмінювалися враженнями.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов