Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.12.2017

Новорічна карусель із казок і пісень

Новорічно-різдвяні свята – це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля дітей. Працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей потурбувалися про те, щоб новорічний настрій у дітвори тільки покращувався та організували для неї на всі зимові канікули святковий феєрверк заходів. Серед них: літературна карусель «Біла казка зими», зимовий серпантин «По планеті з краю в край ходить Святий Миколай», новорічний аукціон «Іде зима з смішинками й нарядними ялинками», літературний експрес «Фантазії Діда Мороза», новорічне асорті «Зимонька чудова, сніжна і святкова», розважальна вікторина «Новорічна плутанина», творчі майстерні «Паперові дива», «Ангел-оберіг» і «Новорічний сувенір», розважальна програма «Новорічні фантазії», зимові візерунки «Крижана красуня», книжковий серпантин «Новорічні пригоди», лялькові вистави та багато ін.

Новорічним сюрпризом для всіх було театралізоване дійство «Новорічна карусель із казок і пісень», яке було проведено 24 грудня цього року. Ролі героїв – Баби Яги, Карлсона, Червоної Шапочки, Жовтого Цуценятка, Діда Мороза та Снігуроньки – майстерно виконали фахівці бібліотеки та їх діти. Вони запросили присутніх здійснити казкову подорож із дивовижними новорічними пригодами та виручити із полону Баби Яги Жовте Цуценятко – символ Нового, 2018 року. А ще на дітей чекала розважальна програма, сповнена чудес, загадок, пісень, танців, сміху і жартів. Діти також захоплено декламували вірші, співали пісень, а на закінчення заходу отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодощі і подарунки.

До уваги користувачів бібліотеки і виставка творчих робіт «Мрії про зиму» гуртківців НВК № 42 «Чарівний пензлик», яка стала справжньою окрасою бібліотеки. Переглядаючи її, ніби поринаєш у чарівний світ зимової казки, світ дитячої уяви і фантазії, мрій і сподівань напередодні Нового року.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов