Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.12.2017

Вітаємо переможця

У День Святого Миколая Національна бібліотека України для дітей приймала гостей з усіх куточків України – дітей і дорослих, читачів і бібліотекарів. Адже саме у цей чарівний день, коли здійснюються всі найзаповітніші мрії, відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», в якому взяло участь майже 3000 дітей від 11 до 18 років з усіх куточків України!

На розгляд Головного журі з 22 областей України було надіслано майже 300 конкурсних робіт, серед яких були і роботи переможців обласного туру Конкурсу з Білопільського, Великописарівського, Лебединського, Конотопського, Роменського районів і м. Глухів, Конотоп і Тростянець Сумської області.

Визначало переможців конкурсу професійне журі, до складу якого увійшли автор багатьох книг для дітей, голова Творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України Марія Морозенко; письменниця, літературознавець, автор пісень для дітей Тетяна Майданович; заслужена артистка України, поетеса та прозаїк Лариса Недін.

Після копіткої роботи та ретельного відбору журі визначило 13 кращих. Один із 13 – Андрій Чернишов з м. Глухів Сумської області, користувач Глухівської районної бібліотеки для дітей КЗ «Глухівська центральна районна бібліотека». Переможців вітали генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, Президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY Алла Іванівна Гордієнко та представник оргкомітету, голова ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко.

Подарунками для дітей стали бібліотечки з чудових книжок, яскраві циркові виступи у виконанні студентів Київської Муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва та екскурсія на Софіївську площу до Головної ялинки України! Але найголовнішим подарунком для учасників заходу та відзнакою таланту переможців стала збірка кращих робіт Конкурсу, авторами якої є самі діти.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов