Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.12.2017

Творчі діти – квіти України

19 грудня 2017 року у Національній бібліотеці України для дітей під час Бібліотечного форуму «Дитяча бібліотека в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації» відбулося урочисте підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу обласних бібліотек для дітей, який проводився на виконання наказу Міністерства культури України.

Метою Конкурсу є поширення кращого досвіду роботи обласних бібліотек для дітей, підвищення їхньої ролі у реалізації завдань державної політики в галузі культури, налагодження взаємодії бібліотек з владними структурами, що опікуються дитинством, підвищення професійного рівня бібліотечних колективів тощо.

На розгляд Всеукраїнського журі надійшло 23 конкурсні роботи з13 областей у 5 номінаціях: «Електронні ресурси в роботі бібліотеки», «Організаційно-методична робота», «Соціальне партнерство», «Краєзнавча діяльність бібліотеки» і «Обслуговування користувачів-дітей».

Сумська обласна бібліотека для дітей отримала перемогу у Конкурсі у номінації «Обслуговування користувачів-дітей» за підтримку обдарованих дітей, сприяння їхньому творчому розвитку, нестандартний підхід до бібліотечного обслуговування, надання якісного літературного простору бібліотеки в контексті формування національної свідомості користувачів – Проект «Творчі діти – квіти України».

Надіслана конкурсна робота засвідчила, що високий рівень обслуговування читачів-дітей, пошук інноваційних форм популяризації читання, змістовні методико-бібліографічні матеріали з підтримки талановитих і творчо обдарованих дітей, утверджують роль Сумської обласної бібліотеки для дітей як культурно-інформаційного осередку для користувачів-дітей та центру організаційно-методичного забезпечення мережі дитячих бібліотек Сумської області.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов