Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


07.12.2017

День Збройних сил України

6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України. Нині це свято асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Саме з метою виховання глибоких патріотичних почуттів, вдячності тим, хто віддав життя за незалежність України, працівниками Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено лицарський турнір «Щоб вам служилось добре на Вкраїні милій», учасниками якого стали користувачі бібліотеки, учні 5-Б класу ССШ №9. Під час заходу діти здійснили невеликий екскурс у минуле, взяли участь в інтелектуально-розважальних змаганнях: «Інтелектуальна вікторина», «Жартівлива вікторина», «Знавці козацької термінології», «Покажи спритність», «Закінчи прислів’я» та бліц-опитуванні «Нумо, хлопці» та ін. Хлопці спробували свої сили в спортивних змаганнях, серед яких «Хто сильніший – молодець», «Змагання з кульками» і «Влуч у ціль».

Для найменших користувачів бібліотеки, вихованців ДНЗ №4, було проведено інформаційну бесіду «6 грудня – День збройних сил України», під час якої було зачитано уривок з книги «Героям Слава!», що познайомив дітей з українським військовиком, Героєм України, нашим земляком, мешканцем міста Сергієм Табалою (Сєвєром). Розповідь бібліотекаря супроводжувала електронна презентація «Я буду, Україно, твоїм захисником».

Яскравим доповненням до проведених заходів була організована книжкова виставка-інформація «Сини української землі», на якій були представлені книги, періодичні видання, що знайомили юних користувачів з історією українського війська з давніх часів до сьогодення.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов