Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


06.12.2017

Знаємо права, виконуємо обов’язки

У рамках міжнародної програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) та до Міжнародного Дня прав людини в Сумській обласній бібліотеці для дітей 05 грудня 2017 року було проведено правовий квест «Знаємо права, виконуємо обов’язки», учасниками якого стали представники Управління патрульної поліції в м. Суми, патрульні поліцейські Олег Сологуб та Вікторія Берестовська, та учні групи продовженого дня ЗОШ № 12.

Діти швидко та якісно виконували завдання, натомість отримували інформацію про свої права, які були вказані на пазлах. А от про обов’язки розповідали представники Управління патрульної поліції в м. Суми, патрульні поліцейські Олег Сологуб та Вікторія Берестовська, надаючи при цьому дітям другу частину пазлів.

На першому етапі квесту діти разом з патрульними поліцейськими з’єднали пазли «Права+обов’язки» та склали прислів’я «Усі ми різні, але рівні у правах», на другому – із задоволенням відгадували правознавчий кросворд. Третій етап – «Чарівна скринька» – дав змогу дітям розглянути малюнки різноманітних продуктів і з’ясувати: корисні вони для їхнього організму чи ні. На четвертому етапі учасники квесту активно відгадували правові ребуси, а п’ятий етап – тест «Правопорушення серед казкових героїв» – перевірив знання дітьми своїх прав.

Незабутнє враження справив на учасників шостий етап «Відеовікторина», під час якого дітлахи переглядали уривки з мультфільмів та з’ясовували, яке право казкового героя порушено. Кожен уривок коментував патрульний поліцейський, нагадуючи при цьому також і про обов’язки. Під час «Правового футболу» діти пограли у гру в м’яч «Права+обов’язки» разом з патрульними поліцейськими та переконалися, що права не можуть існувати без обов’язків та із задоволенням пограли в гру "Права + обов'язки". На згадку про зустріч залишилися чудові враження та світлини.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов