Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


06.12.2017

Рідна Україна! Я – твоя дитина!

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено літературно-мистецький ранок «Рідна Україно! Я – твоя дитина». Маленькі пацієнти Центру та їхні батьки мали змогу здійснити віртуальну подорож найбільшою дитячою бібліотекою області, стати учасниками літературного казкограю «Мандруємо зимовою казкою», параду казкових зірок «Пізнай героя по портрету». А ще малюки з задоволенням відгадували загадки про зиму, відповідали на запитання вікторини «Зимова круговерть», слухали вірші про Святого Миколая.

Справжнім святом для дітлахів, які знаходяться на лікуванні в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, та вихованців Відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» ТЦ «Берегиня» стала лялькова вистава «Неслухняний Бурмилко», підготовлена працівниками бібліотеки.

Познайомитися з особливим світом дітей, які мають особливі потреби і при цьому наділені талантом творити, користувачі бібліотеки і мешканці міста мають змогу, переглядаючи організовані у відділі естетичного виховання і вітрині бібліотеки творчі виставки: «Шедеври маленьких умільців», на якій представлені унікальні роботи дітей Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, та «Диво – в кожному з нас!» – вихованців Відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» територіального центру «Берегиня». У цих дітей особливий погляд на світ. Їх роботи – різножанрові та оригінальні, створені з безмежним натхненням і старанням, теплі, яскраві, з неймовірною енергетикою творчості та прагненням зробити життя ще цікавішим, красивішим і радіснішим.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов