Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.11.2017

Осінній листочок своїми руками

Як ви зберігаєте осінні спогади? Більшість людей друкує фото, дехто купує сувеніри, хтось веде щоденник або пише в особистий блог. Ще один варіант – збирати речі, що нагадують про веселі та приємні моменти – наприклад, мушлі, камінчики, осіннє листя – якщо його правильно засушити, воно буде тішити вас довгий час.

Якщо ж хтось не встиг, з «об’єктивних» причин, прикрасити свою оселю осіннім листям, можна це зробити, відвідавши майстер-клас «Осінній листочок своїми руками». 28 та 29 листопада 2017 року разом із фахівцями відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей учні 1-х, 2-х класів ЗОШ № 12 створювали власноруч різнокольорові частинки осені.

Майстер-клас з елементами аплікації та витинанки, який бібліотекарі запропонували своїм користувачам, змогли повторити всі без виключення. Яскраві листочки здивували і потішили дітей, створили піднесений настрій і хвилю натхнення продовжувати творити. Це було для працівників відділу найбільшою винагородою. А на пам'ять залишилися чудові, радісні світлини.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов