Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.11.2017

Диво – в кожному із нас

Творчість не знає фізичних чи розумових меж. Творчість є можливістю розповісти про себе тим, хто поряд і навколишньому світу.

У Сумські обласній бібліотеці для дітей відкрита для перегляду виставка творчих робіт вихованців Відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» ТЦ «Берегиня» під назвою «Диво – в кожному з нас!».

Представлені роботи вражають своєю майстерністю та різноманіттям технік – від художньої обробки дерева до плетіння дерев з бісеру. Кожна з них втілює мрії та відображає багатий внутрішній світ.

Окрасою виставки є ляльки – лялька на чайник, ангелики, ляльки-мотанки – такі, якими колись бавилися діти, яких дівчата берегли аж до весілля. Наші пращури вважали мотанку символом жіночої мудрості, надійним оберегом у дорозі, берегинею роду. Кожен елемент одягу ляльки-мотанки має символічне значення: спідниця символізує землю, сорочка – три часи: минулий, теперішній та майбутній, а хустка або стрічка – зв’язок із небом. Власноруч зроблена лялька-мотанка має чарівну силу. Вона не лише береже родинне вогнище, але й має здатність здійснювати бажання. Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та довгоочікуваних зимових свят вихованці Відділення бажають нам здійснення мрій та очікувань.

Приємного всім перегляду!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов