Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.11.2017

Герої не вмирають!

Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо

До Дня Гідності та Свободи, який Україна відзначає 21 листопада, у Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено ряд заходів, метою яких є вшанування громадянського подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей України.

Зараз у багатьох виникає питання: як говорити з дітьми про ті драматичні події, які пережила наша країна, відстоюючи прагнення людей жити в оновленому суспільстві.

Про Майдан, Революцію Гідності буде багато видань. Фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку вирішили зупинитись на книгах Христини Лукащук «Казка про Майдан» і Р. Романишин та А.Лесіва «Війна, що змінила Рондо» і провели для користувачів-учнів 2-Б та 4-А ЗОШ №4 та 1-х класів групи продовженого дня ЗОШ №12 голосні читання з обговоренням цих книг. Книга «Казка про Майдан» розрахована для маленьких, які все бачать, розуміють і по-своєму сприймають, це перша спроба говорити з малими дітьми про складні речі засобами казки. Книга «Війна, що змінила Рондо» розповіла дітям історію про те, як одного дня у мирне місто Рондо приходить війна, якої ніхто ніколи не знав і не чекав, проте вона торкнулася кожного мешканця Рондо. Але його відважні жителі перемогли війну і у місті знову зацвіли червоні маки. Ніхто з присутніх на заході не залишився байдужим, діти знову і знову гортали і перечитували сторінки цих книг.

Користувачі цього ж відділу, учні 2-х класів групи продовженого дня ЗОШ №12, стали учасниками години юного патріота «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», під час якої дізналися про Революцію гідності, про події на Майдані, про земляків, які вийшли на Майдан захищати українську гідність.

Учням 10 класу ЗОШ № 13 була проведена година пам’яті «Небесна сотня – герої нашого часу», яка познайомила дітей з тими доленосними подіями в Україні початку ХХІ століття, під час яких кращі представники української нації продемонстрували всій Європі українську гідність та прагнення до свободи. Захід супроводжувався переглядом відеоряду «Небесну Сотню, Господи, прийми…».

До заходів у бібліотеці було організовано тематичну поличку «21 листопада – День Гідності та Свободи» і книжкову виставку «Герої у пам'яті, біль у серці», біля яких проводились огляди літератури.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов