Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.11.2017

Рідна країна – безпечна країна

З 12 жовтня по 20 листопада 2017 року серед бібліотек області, які надають інформаційні послуги користувачам-дітям, було проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».

Мета Конкурсу – формування у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів. Адже це є дуже актуальним сьогодні.

В обласному турі взяло участь 290 учасників, які надіслали до обласного організаційного комітету 292 роботи. Приємний той факт, що у дітей, які надіслали малюнки на Конкурс, є розуміння основ безпеки дорожнього руху та культури поведінки на вулиці і дорозі. Всі учасники творчо та креативно підійшли до створення робіт, у них є уявлення про різні види транспортних засобів, вони ознайомлені з можливими небезпечними ситуаціями під час дорожнього руху та способами їх запобігання.

Всі роботи були ретельно переглянуті членами оргкомітету Конкурсу, до якого входили провідні фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей і Сумського обласного художнього музею ім. Н.Онацького. Тож, підсумки підведені, переможці визначені:

перше місце – Коробка Софія (11 років, Василівська сільська бібліотека, Лебединський район);

друге місце – Антонова Анна (12 років, Улянівська сільська бібліотека, Білопільський район);

третє місце – Шульц Олена (12 років, Конотопська центральна дитяча бібліотека).

Вітаємо переможців, роботи яких надіслані до головного організаційного комітету, Української асоціації працівників дитячих бібліотек.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов