Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


10.11.2017

Мова – це всесвіт увесь для дитини,скільки в ній радості, щастя й краси

Мово, українська, мово моя мила!
Ти уся із співу, весняних дібров.
Ясна – як усмішка, чиста – як сльозинка.
Ти моє найбільше щастя і любов.

Мова усна та писемна – найбільший скарб будь-якого народу. Це одне з багатьох див, створених людьми. Кожна людина має знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

З нагоди Дня української писемності та мови в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено мовний калейдоскоп «Мова – це всесвіт увесь для дитини, скільки в ній радості, щастя й краси», учасниками якого стали вихованці Центру розвитку та професійного самовизначення.

Під час заходу діти розширили свої знання з історії свята, яке відзначається в Україні з 1997 року і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток, популяризацію та водночас демонстрацію її багатства і краси; згадали основоположника української писемної мови преподобного Нестора-літописця, перевірили свої знання з української мови та літератури, взявши участь у цікавих мовних завданнях «Найкращий знавець рідної мови», «Мово, моя мово», «Розтлумач слово» та ін.

Доповненням до заходу стала організована книжкова виставка «Ти у гармонії з серцем народу, мово, моя берегине свята», на якій були представлені документи, що розкривають роль української мови в розвитку українського суспільства, а також словники, довідники та підручники, які допомагають читачам дотримуватись культури української мови.

На закінчення присутні переглянули відеопрезентацію «Світлиця мови у безмежжі часу».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов