Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.11.2017

Бібліотечний світ – світ нових можливостей

На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2017 рік, з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи 2 листопада 2017 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено обласне проблемно-цільове навчання для директорів районних дитячих бібліотек, заступників директорів ЦБС, методистів по роботі з дітьми, завідувачів дитячих відділів центральних і районних бібліотек «Дитячі бібліотеки Сумщини: різноманітність форм та єдність цілей».

Від імені начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олени Петрівни Мельник всіх учасників професійної зустрічі привітала заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Грицаєнко Раїса Василівна, яка висловила щиру подяку учасникам професійного зібрання за відданість бібліотечній справі, побажала всім творчої праці, інноваційних і креативних знахідок під час навчання та нагородила грамотами управління культури Сумської обласної державної адміністрації переможців обласного проекту на кращу електронну презентацію «Дитячі книги – ювіляри року».

У роботі обласного проблемно-цільового навчання взяли участь фахівці 21 бібліотеки Сумщини. Творча зустріч бібліотечних працівників пройшла на високому професійному рівні. Це був конструктивний діалог колег, яких турбує, яке місце займають бібліотеки для дітей у сучасному інформаційному просторі регіону та в умовах створення об’єднаних територіальних громад. Учасники навчання поділилися своїми напрацюваннями щодо впровадження інноваційних форм популяризації книги. З великою зацікавленістю бібліотечні працівники сприйняли виступи заступників директорів Середино-Будської (Коперсако Г.П.) та Ямпільської (Залеська Г.І.) ЦБС по роботі з дітьми, а також методиста по роботі з дітьми Конотопської районної бібліотеки.

Своїми здобутками і планами поділилися і фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей. Учасники професійного навчання мали змогу отримати кваліфіковані методичні та практичні поради щодо впровадження універсальної десяткової класифікації. Про бібліотечну «мозаїку» заходів у бібліотеках області розповіла завідувач відділу інформації та маркетингу. Зацікавив присутніх і виступ провідного інженера з комп`ютерних систем, який наголосив, що бібліотечні блоги і сайти є дієвим інструментом просування бібліотеки у сучасному віртуальному середовищі та закликав присутніх активно популяризувати бібліотечні заклади у Всесвітній мережі Інтернет.

Наприкінці директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Тогобіцька Л.М. підвела підсумки проблемно-цільового навчання, назвавши його плідним і корисним для всіх, хто прагне підвищення ефективності професійної діяльності та успішного майбутнього бібліотечним закладам.

Проведений захід показав, що бібліотеки працюють креативно, з великою самовіддачею і роблять все можливе для якісного обслуговування дитячої спільноти Сумщини.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов