Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.10.2017

Фінляндія – країна тисячі озер і тисячі можливостей

Фінляндія – країна «тисячі озер», «північного сяйва» та «довгих літніх днів». У 2017 році країна святкує сторіччя незалежності, яке проходить під девізом «Ми разом». Фіни хочуть показати свої досягнення, чим вони пишаються і куди рухаються.

У Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей 23 жовтня поточного року відбулася чергова слайд-подорож «Європа очима українців. Фінляндія», учасниками якої стали учні 10-А класу ЗОШ № 4.

Присутні мали змогу познайомитися з історією країни, культурою, звичаями та традиціями, національною кухнею, почули цікавинки про фінів і дізналися у чому загадка фінської школи. А також їх вразило те, що Фінляндія вважається найбільш популярним місцем проведення чемпіонатів світу в дуже суперечливих і смішних дисциплінах. Наприклад, чемпіонат по носінню дружин, метання мобільних телефонів, пошуку комарів, болотного футболу і т.д. Учасники заходу із захопленням переглянули відео «Північне сяйво» – незвичайне явище природи та прослухали «Серенаду далеких пагорбів» Яна Сібеліуса, відомого фінського композитора ХХ ст.

Не обійшлося і без розваг. Всі активно долучилися до участі в інтелектуально-пізнавальній вікторині «Знавці Фінляндії», де виявили неабиякі знання про країну, мовній грі «Знайди більше слів» та грі «Загадай бажання».

Подорож була цікавою, насиченою та пізнавальною. Гармонійним доповненням до заходу стала слайд-презентація «Фінляндія» та книжкова виставка «Європа очима українців. Фінляндія».

Мандруйте з нами та отримуйте задоволення!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов