Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.10.2017

Жовтневі подарунки

Осінь подібна карнавалу – яскрава, барвиста, темпераментна, святкова як іменинниця, з подарунками для всіх і кожного.

Сумська обласна бібліотека для дітей запрошує всіх бажаючих отримати свій подарунок, відвідавши жовтневі вернісажі – виставки творчих робіт «Мультфільм руками дитини» та «Мова українського різьбярства».

На що може перетворитися шматочок пластиліну в руках дитини? Він запросить в казкову мандрівку світом анімації, подарує зустріч з яскравими й неповторними героями – і добре знайомими, і зовсім новими. «Мультфільм руками дитини» – виставка творчих робіт із пластиліну користувача відділу естетичного виховання обласної бібліотеки для дітей Титаренко Уляни доводить як багато можна створити своїми руками за допомогою книжки.

«Мова українського різьбярства» – виставка робіт вихованців Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка та Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, що працює на базі КУ ЗОШ № 15 ім. Д.Турбіна під керівництвом Пойди Володимира Миколайовича – справжнє свято для душі. Для перегляду представлені художні вироби з дерева: великодній сюрприз, різьблені з дерева скриньки, предмети побутового і господарського призначення, окремі деталі яких можна віднести до народної скульптури.

Представлені експозиції досить переконливо доводять, що сучасні технології не обмежуються лише комп’ютерами чи смартфонами. Багато речей, цікавих та корисних, можна зробити власноруч: самому придумати, намалювати ескіз і втілити ідею у життя. Вироби з дерева можуть послугувати завжди гарним подарунком.

Експериментуйте, втілюйте свої мрії та творчі задуми в реальність, даруйте та отримуйте подарунки!

Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов