Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.09.2017

Бібліотека – заклад незвичайний, у ньому мудрість тисяч поколінь

Дім цей особливий і незвичний
Нам відкрити готовий сто доріг
В світ книжок веде він нас заклично,
Тільки переступимо поріг.

Під такою назвою в Сумській обласній бібліотеці для дітей проходить Тиждень, присвячений гарному вересневому святу усіх працівників бібліотечної ниви і тих, хто пожинає її щедрі плоди, святом великої бібліотечної родини і багатомільйонної читацької аудиторії – Всеукраїнському дню бібліотек.

28 вересня з нагоди свята в бібліотеці було проведено День відкритих дверей «Книжковий дім чекає друзів».

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не винятком був і цей день. Усіх присутніх працівників бібліотеки і ветеранів бібліотечної справи привітала зі святом заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Антоніна Миколаївна Ігнатченко, яка у привітальному слові передала найщиріші вітання зі святом від начальника управління Олени Петрівни Мельник і наголосила, що бібліотекарі, особливо дитячі – це талант і творчість, мистецтво спілкування зі своїми юними користувачами, творчий підхід до популяризації літератури. Продовжила вітання директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Тогобіцька, яка подякувала всіх за креативність, інноваційний підхід до роботи, обізнаність у своїй справі, створення в бібліотеці комфортного і вільного інформаційного простору для дітей.

Кращі працівники бібліотеки були нагороджені грамотами та подяками від управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної бібліотеки для дітей, а ветерани, які знаходяться на заслуженому відпочинку, отримали квіти і найщиріші вітання за «солодким» столом.

Юних користувачів у рамках Дня чекали: відеосалон «Книга в кадрі: новий формат», дублер-шоу «Бібліотекар на годину», віртуальні родзинки «7 найдорожчих книг в історії людства». Та особливе захоплення у дітей викликала участь у літературній грі-телепортації «Світ книжкових мрій», під час якої вони подорожували Країною, якої немає на жодній мапі світу. А допомагали дітям долати перепони найкращі, найвірніші, найвідданіші друзі – книжкові герої: Кіт у чоботях, Червона шапочка, Злий розбійник, Чахлик невмирущий, Домовичок Кузька, які під час уявної телепортації перемістилися із сторінок своїх книг до бібліотеки і провели з дітьми цікаві пізнавально-розважальні конкурси. Виконавши всі завдання від мешканців чарівного книжкового дому, учасники гри дізналися, що найбільшим скарбом бібліотеки є КНИГА, спілкування з якою залишає в житті кожної людини відчуття свята та радості.

А попереду на користувачів бібліотеки ще чекають багато цікавих заходів, серед яких: відеоподорож «Книга крізь час і простір», віртуальна подорож «Подорож до книжкового міста», слайд-екскурсія «Поговоримо про книгу», бібліомікс «Новинки для маленьких чомусиків», бібліокруїз «Скарбниця знань» і, звичайно ж, чудові просторові композиції, книжкові виставки-інсталяції та тематичні полички, з любов’ю організовані працівниками бібліотеки, серед яких: «Знання – це сила», «Веселка дитячих книжок», «Незвичайні видання для маленьких чомусиків», «Книжкове бібліосерце», «Малечі про цікаві речі», «Вічне джерело натхнення», «Бібліотека – храм душі», «Книга – серце бібліотеки», «Книжковий дім – відкритий всім», «Подорож до країни, якої немає на карті», «Море мудрості».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов