Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.09.2017

Відзначаємо День партизанської слави

Партизани України –
наша гордість і слава.

О.Довженко

День партизанської слави – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти нацистських окупантів. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Саме під таким гаслом напередодні Дня партизанської слави фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей підготували і провели годину історичної пам’яті «Навічно в пам’яті людській» та краєзнавчий мистецький екскурс «Вшановані навічно…», учасниками яких стали користувачі бібліотеки, учні 7-В класу та 6-В класу ССШ№ 6. Проведені заходи – це данина народної пошани тим, хто в суворі роки Другої Світової війни в глибокому тилу боровся з нацистами. Діти з великою зацікавленістю слухали розповіді бібліотекарів про партизанську війну, цю окрему сторінку тих далеких військових подій. На жаль, про бойові подвиги, героїчне життя народних месників ми можемо дізнатися сьогодні тільки завдяки старим фронтовим світлинам, кінострічкам, пам’ятникам, творам документальної та художньої літератури.

Інформаційним доповненням до заходів стали книжкова виставка-вшанування «Партизанськими стежками», на якій представлені документи, що відображають героїчні сторінки історії Сумщини та легендарного партизанського об’єднання Сидора Ковпака, та електронна презентація «Пам'ять про партизанський подвиг».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов