Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.08.2017

Наша країна – рідна Україна

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відносяться День Державного Прапора України та День незалежності України.

Напередодні Дня Державного Прапора України для дітей, що відпочивали у дитячому оздоровчому таборі «Універ», фахівцями обласної бібліотеки для дітей була проведена година державності «Твої символи, Україно». Бібліотекарі розповіли присутнім про історичні події, що передували цьому державному святу, про те, як 23 серпня 2006 року український народ вперше святкував День Державного Прапора України, який є однією з офіційних емблем держави, що символізує її суверенітет. Відповідаючи на запитання вікторини «У моєму серці Україна», діти показали непогані знання з історії та культури нашої держави. Доповнив захід огляд літератури, яка була представлена на тематичній поличці «День народження держави».

Для дітей, які відпочивали у дитячому оздоровчому таборі «Зоряний», був проведений історичний калейдоскоп «Україна крізь віки і століття», присвячений Дню незалежності України.

23 серпня п.р. для вихованців ДНЗ № 4 «Зірочка» та НВК «Просперітас» проведено літературний ранок «Україна моя калинова – незалежності правда свята» і відео мандрівку «Вражаюча і загадкова Україна».

Вихованці відділення «Спільнота» стали учасниками мистецького екскурсу «Моя країна – моя Україна».

Під час заходів користувачі дізналися про довгий шлях України до незалежності та здійснили захоплюючі, пізнавальні подорожі чарівною, неповторною, мальовничою, рідною Україною. Діти залюбки брали участь у конкурсах, іграх, вікторинах, читали вірші про Україну, згадували народні звичаї і традиції українців, складали з квітів віночки тощо.

Доповнювали заходи огляди документів, які були представлені на книжкових виставках і тематичних поличках: «Наша незалежна українська держава», «Наша країна – рідна Україна», «Моя безсмертна Україна, Вітчизна синьо-золота», «День народження держави», «Символ віри і надії», «Україні присвячується».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов