Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.06.2017

Нас об’єднала книжна мудрість

Як приємно повернутися на декілька років назад і згадати цікаві, пізнавальні заходи, які об’єднували читаючі родини на засіданнях клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я» в Сумській обласній бібліотеці для дітей. Саме таким спогадам і було присвячене родинне свято «Нас об’єднала книжна мудрість», яке пройшло 25 червня цього року.

Більше десяти років назад родини з маленькими хлопчиками та дівчатками, які дуже любили читати книжки, почали відвідувати засідання Клубу у відділі обслуговування користувачів молодшого віку. Вони разом мандрували невідомими країнами, знайомилися з живою та неживою природою, вивчали правила етикету, відзначали народні свята, читали книги, самі вигадували казки, зустрічалися з цікавими людьми Сумщини і ще багато-багато незабутніх заходів готували разом з бібліотекарем. І це тільки невеличка частинка того, що об’єднувало їх протягом багатьох років.

Діти подорослішали, деякі уже навчаються у вищих навчальних закладах у різних куточках України, в старших класах шкіл, але, як виявилос, досі з вдячністю згадують клуб. Причому згадують не тільки діти, а й дорослі члени родин. На родинному святі кожна дитина розповіла про свої досягнення у навчанні та й взагалі у житті, показала присутнім свої творчі роботи: картини, саморобки. Не відставали від старших друзів і діти, які зараз відвідують засідання клубу. Вони також показали свої таланти: грали на музичних інструментах, читали вірші, співали, імпровізували.

Свято об'єднало не одне покоління любителів книг – спочатку незнайомих, а до кінця дня – майже друзів. Бабусі, мами, тата були вражені здібностями інших дітей та пишалися своїми маленькими талантами. Всі були одностайні в думці, що клуб сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я» залишив гарний слід в пам’яті родин, яким не байдужа доля своїх дітей.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов