Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.06.2017

«Війна, що змінила Рондо»

У відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей відбувся незвичайний захід. Вихованці ЗОШ № 4 разом із бібліотекарем «відвідали» особливе місто, що називається Рондо, познайомилися з незвичайними і дуже тендітними його мешканцями – друзями Данко, Зіркою та Фабіяном. Всі вони живуть у книзі молодих українських авторів Романи Романишин та Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо». Ця книга потрапила до каталогів сайту міжнародної спільноти Picturebook Makers, де зібрані дитячі ілюстровані книги найкращих авторів з усього світу. І як добре, що вона є у фонді бібліотеки.

Затамувавши подих, діти слухали історію про те, як одного дня у мирне місто приходить війна. Лихо завжди приходить зненацька, війни ніхто ніколи не знав і не чекав, проте вона прийшла і торкнулася кожного мешканця Рондо. Але його відважні жителі перемогли війну і у місті знову зацвіли червоні маки.

«Ця книга не про війну в Україні; мова йде про війну як загальну хворобу в світі. Вона розповідає дітям, як важливо не боятися, бути сильними, залишитися разом зі своїми людьми і зберігати надію", – кажуть автори.

Ніхто з присутніх на заході не залишився байдужим, діти знову і знову гортали і перечитували сторінки цієї чудової книги.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов