Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.06.2017

Книжковий дім чекає друзів

Під такою назвою у Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено День відкритих дверей, присвячений Дню захисту дітей.

Світ дитинства – дивовижний. Ми беззаперечно погоджуємось зі словами відомого українського педагога Василя Сухомлинського: «Дитинство – найважливіший період людського життя, не приготування до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя», отже доклали значних зусиль, щоб підготувати для маленьких користувачів кольорову феєрію цікавих, пізнавально-розважальних заходів.

Розпочався День відкритих дверей театралізованим літературним святом «Книжковий дім чекає друзів», головними героями якого, звичайно ж, були діти, які відпочивають у пришкільному таборі НВК № 42. Надзвичайного емоційного забарвлення додали святу літературні герої у виконанні бібліотечних працівників, які привітно зустрічали гостей. Бібліотекарі перетворилися на казкових фей, книжкових королев, грізних морських корсарів. Але найбільший захват у дітей викликали головні персонажі дитячої книги Уїльяма Стейга – Шрек та його Фіона. Дітлахи не вірили своїм очам, кожен хотів доторкнутися та сфотографуватися з цим неординарним персонажем. Позитивні емоції «зашкалювали» як у бібліотечних працівників, так і у дітей.

У рамках Дня на дітей також чекали мистецька мандрівка «Добра країна дитинства», експрес-гра «Дитинства струни чарівні», літературний ігродром «Хто любить читати, торкається дива», слайд-мандрівка «Хай щастю дитини не буде кінця!», зустріч з дитячою письменницею з м. Полтава Тетяною Луньовою (у рамках реалізації проекту «Україна читає дітям»). Надзвичайно емоційним був і танцювальний флешмоб «Ми маленькі українці» у виконанні учнів 4-х класів НВК №42.

А ще діти мріяли!!! І мрії свої вони намалювали, беручи участь у конкурсі малюнка на асфальті «Планета в дитячих долоньках». Переможців не було, тому що перемогли всі. Чудовий вийшов асфальтовий вернісаж! Бо дитячі мрії добрі та щирі, це мрії про мир в усьому світі і в нашій рідній Україні.

Усі учасники театралізованого свята отримали масу позитивних емоцій і гарний настрій.

З великою зацікавленістю дітлахи в цей день також «подорожували» книжковими виставками та тематичними поличками: «Сьогодні святкує Дитинства країна», «Дитинство – чудова пора», «Образи дитинства у світовому мистецтві», «Веселка дитячих творів», «Мандруємо книжковим світом» «Вуса, лапи, хвіст», «Літо – літечко літує», «А що таке канікули?», «Читаємо разом з батьками влітку», «Книжкова карусель», «Про все на світі дорослим і дітям», «Образи дитинства у світовому мистецтві

Протягом Дня в бібліотеці проводились акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «У бібліотеку не лише за книгою».

Отож, в цей день в бібліотеці «правили балом» діти, було весело, гамірно і на нашу думку, цікаво.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов