Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.06.2017

Письменниця, яка прагне гармонії

Читачам Сумської обласної бібліотеки для дітей надзвичайно пощастило, адже їх літні книжкові канікули розпочалися з зустрічі з надзвичайно талановитою дитячою письменницею, членом Національної спілки письменників України, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри англійської та німецької філології Полтавського педагогічного університету, Тетяною Луньовою. Захід, щирий і неймовірно емоційний, було проведено в рамках реалізації Національного проекту «Україна читає дітям».

Тетяна Володимирівна любить і розуміє маленьких дітей, пише для них різні казкові історії, які не тільки цікаво читати, а ще й дуже корисно. Письменниця приділяє велику увагу тому, щоб діти вчилися придивлятися до деталей. Їй дуже важливо, щоб книга слугувала місточком до реального життя. Уважно читаючи її казки «Усі ми будемо королевами» та «Зайченятко У», які, до речі, гарно проілюстровані і мають просто надзвичайні малюнки, діти вчаться бути уважними до інших. Сама письменниця вважає, що книга має зробити дитину та її батьків ближчими одне до одного, тому читати її книжки рекомендує разом.

Зустріч з Тетяною Луньовою залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов