Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


31.05.2017

Щоб по-справжньому любити рідний край,
його треба добре знати

На виконання наказу управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації від 17.05.2017 № 89-ОД, з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи 31 травня 2017 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено обласний вебінар «Краєзнавство як дієвий засіб патріотичного виховання», до участі в якому залучилося 23 бібліотеки області.

У виступах провідних фахівців обласної бібліотеки для дітей наголошувалось на тому, що в сучасних, підчас нелегких ситуаціях, викликах і загрозах умовам розбудови України як суверенної держави, перед дитячими бібліотеками області стоїть складне і відповідальне завдання – виховання патріота, свідомого громадянина держави. Патріотизм починається з дитинства, причетності до історичної долі України і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї малої батьківщини, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Тому, в палітрі бібліотечних заходів з патріотичного виховання дітей особливе місце відводиться популяризації краєзнавчих матеріалів, які зберігають історичні, народні та культурні традиції краю.

Особлива увага була приділена питанням організації та проведення заходів, спрямованих на залучення дітей до народознавства, вивчення історії малої батьківщини, культури, побуту, звичаїв рідного краю, родинних і народних традицій.

Наголошувалось на активізації діяльності читацьких об’єднань за інтересами краєзнавчого напрямку, які діють у бібліотеках. Тому, дуже доречною і цікавою була розповідь провідного бібліотекаря відділу обслуговування користувачів молодшого віку, яка поділилася власним досвідом роботи гуртка «Юний краєзнавець», який вже 15 років діє у її відділі.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов