Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.05.2017

Читай як я, читай краще мене!

Під таким гаслом у відділі обслуговування користувачів молодшого віку 17 травня 2017 року відбувся бенефіс читача, учасниками якого стали учні 4-А класу ССШ № 2. Мета цього заходу, яке за традицією проходить щорічно наприкінці травня, – привернути увагу дітей до книги і читання через позитивний приклад однокласників.

Ольга Борисівна Мельник, вчитель бенефіціанта Омельченко Нелі, урочисто відкрила захід та розповіла про героїню свята та коло її захоплень. Саме вона привела ще в першому класі до бібліотеки своїх маленьких учнів, серед яких була і Неля.

Аналіз читацьких формулярів, проведений працівниками відділу, показав, що крім Нелі, у 4-А класі багато дітей читають, люблять та шанують книги. Тому доречним був перегляд слайд-презентації «Книгу шанують у світі».

Коло читання Нелі різноманітне та всебічне, але найбільше до вподоби чарівні історії, веселі пригоди, історії про дітей. Неля презентувала свій читацький формуляр, зробила огляд книжкової виставки, на якій представлені книги, які вона прочитала та більш детально зупинилася на своїх улюблених творах, які рекомендувала друзям: «Жила собі Оленка» Н. Гузєєвої, «Чудове чудовисько» С.Дерманського, «36 і 6 котів» Г.Вдовіченко.

Наприкінці свята завідувач відділу обслуговування користувачів молодшого віку подарувала дівчинці книгу і наголосила, що любов до читання допоможе їй знайти гідне місце в житті. А дітям на літніх канікулах бібліотекарі побажали корисно проводити свій вільний час, побільше читати та отримувати від цього задоволення.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов