Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.03.2017

Книга незвичайна – книга віртуальна

Книги зберігають знання, е-читанки – інформацію.

Дж. Барнс

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 27 березня 2017 року у Пункті вільного доступу до Інтернету бібліотеки була проведена Інтернет-мандрівка «Книга незвичайна – книга віртуальна», учасниками якої стали учні 2-Б класу ЗОШ № 12.

«Подорожуючи», діти познайомилися з віртуальними книгами, дізналися як їх шукати в Інтернеті, дізналися, що таке браузер, з якого пристрію зчитувати або скачувати електронні книжки на комп’ютер чи планшет та інше.

Далі знайомство з віртуальною книгою продовжилося під час вікторини «У крижаному царстві» по казці Еріка Девіда «Анна і Ельза». Діти з радістю згадали головних героїв і сюжет улюбленого твору.

А ще з великим захопленням хлопчики і дівчатка познайомилися з книгами різного формату, розглядаючи найбільшу за розміром книгу «Національний атлас України» і порівнюючи її з найменшою – «Мала книжка «захалявна» Т.Г. Шевченка; мали змогу подивитися 3D ілюстрації, відкрити сюрпризи у чарівній книзі зі звуками дикої природи «Міфічні істоти», де почули завивання вервольфа, вітальний крик фенікса, гарчання могутнього дракона; книжку з сюрпризом «Від Мишки до Ведмедика». А ось книга "Великі коти" у форматі 3D не залишила байдужим жодного, адже завдяки спеціальним окулярам, які одягали діти, коти ставали не тільки більшими, а здавалося, що їх можна погладити і, навіть, взяти у руки.

Підсумком заходу стали роздуми дітей про те, що електронна книга не може замінити друковану, і навпаки, але вони чудово доповнюють один одного.

Інформаційним доповненням до заходу були слайд-презентація «Твій помічник – віртуальна книга» і книжкова виставка «Веселка дитячих книг».

Тож читайте всі з задоволенням і нових вам відкриттів!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов