Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.04.2017

Життя радісним стає, якщо книга другом є

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги. Уже багато років цей день стає справжнім літературним святом для дітей і бібліотек. Не став винятком і рік 2017.

У перший недільний сонячний день до Сумської обласної бібліотеки для дітей на літературно-бібліотечне свято «Життя радісним стає, якщо книга другом є» завітали родини переселенців із Донецької та Луганської областей.

Цікавою та насиченою була програма Свята, присвяченого дитячій книзі, яку підготували працівники бібліотеки для своїх гостей. А почалося все з екскурсії бібліотекою, під час якої діти разом із батьками багато дізналися про її можливості, про те, що в стінах дитячої книгозбірні можна не тільки отримати необхідну їм інформацію, а й обрати собі заняття до душі, відпочити, послухати улюблені художні та музичні твори, змістовно провести свій вільний час разом із книгою.

Далі діти старшого шкільного віку стали учасниками літературного хіт-параду «Знайомих книг улюблені герої», молодші – разом із бібліотекарем «помандрували» до цікавої та феєричної Країни книг. І почали, звичайно, з творів великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, адже саме в день його народження і відзначається Міжнародний день дитячої книги. Потім було ще багато інших цікавих зустрічей з книгами: і пізнавальними, і розважальними, і казками, і легендами, і віршами. Діти були в захваті від доісторичних істот, вікінгів, драконів, про яких дізналися з книг. Також всі з задоволенням пограли в літературні ігри: «З якої казки цей герой» та «Таємниці бібліотечної полиці», разом відповідали на питання відеовікторини «А чи знаєте ви, що?», познайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Веселка дитячих книг».

На завершення свята і діти, і батьки з неабияким інтересом переглянули лялькову виставу «Мама – слово найрідніше», яку підготували працівники відділу естетичного виховання. До заходу долучився Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, подарувавши кожній дитини книжку на згадку.

Свято було насиченим, веселим, пізнавальним, а його учасники отримали масу позитивних вражень від Бібліотеки, яка стала для них справжнім другом.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов