Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.03.2017

Березневі вернісажі

Всеукраїнський тиждень дитячого читання вкотре кличе юних читайликів на цікаві зустрічі з книгою та творчістю до Сумської обласної бібліотеки для дітей, яка презентує для них свої березневі вернісажі:

- вихованців дитячо-юнацької фотостудії «МИ» Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді «По обидва боки об’єктиву – дитинство», керівник Беспала Любов Миколаївна;

- учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка «Мандри вулицями мрій», викладач Швачунова Вікторія Василівна;

- користувача бібліотеки Кисляк Ангеліни «Пластилінові фантазії».

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами.

А талант завжди родом з дитинства.

Експозиція вихованців дитячо-юнацької фотостудії «МИ» «По обидва боки об’єктиву – дитинство» налічує 30 самобутніх світлин, що знайомлять глядача зі світом дитинства та книги. Вражає різноманітність сюжетів, техніка виконання, безпосередність сприйняття світу по обидва боки об’єктиву. Ця виставка – це не тільки демонстрація творчих досягнень дітей, а й вмілий тандем керівника дитячо-юнацької фотостудії Беспалої Любові та її підопічних, можливість побачити яку надає наша бібліотека.

Виставка робіт учениць СДХШ ім. М.Лисенка «Мандри вулицями мрій» – Дедюхіної Анастасії, Москвітіної Таїсії, Фролової Ірини, Яценко Анастасії – представляє твори, які виконані в різних техніках: графіка, акварель, гуаш. Роботи дівчат втілюють їхні мрії та відображають внутрішній світ юних художниць. Кожна з них неповторна, багатогранна, у кожної своя історія. Завдяки багатству барв і довершеному спорідненню кольорів роботи створюють дивовижну гармонію, запрошуючи глядача до мандрів з особливим настроєм і щирістю, доводять, що мріяти важливо та необхідно, адже це допомагає знайти сенс життя та досягти своєї мети.

Слова «ліпити» і «творити» часто бувають синонімами. Діти за допомогою пластиліну, глини, солоного тіста намагаються виліпити те, що бачать, люблять, про що їм розповідали або читали дорослі, що підказує фантазія. Такі творчі роботи можуть багато розповісти про внутрішній світ юного митця. Тому, так важливо давати можливість дитині ліпити не тільки на задану тему, а й за власним задумом, що з успіхом демонструє виставка творчих робіт із серії «Книга – читач – саморобка».

Творчий доробок користувача відділу естетичного виховання Кисляк Ангеліни «Пластилінові фантазії» говорить сам за себе – надзвичайно щиро відкриває нам історію самовираження та фантазії. Виробам із пластиліну семирічної дебютантки відділу притаманне дитяче, щире та безпосереднє сприйняття та зображення світу, а її величезне бажання творити – головна запорука успіху.

Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов