Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.03.2017

Словом, пензлем і пером

У рамках заходів Всеукраїнського тижня дитячого читання «Дитяча книга України – духовність кожної родини» 26 березня в Сумській обласній бібліотеці для дітей проведено День читаючої родини «Мудрість книг об’єднує родину». У цей день до бібліотеки завітали члени клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я» на cімейний бібліоланч «Моя сім’я, книжка та я» і діти-переселенці з Донецької та Луганської областей, якими опікується благодійна організація «Благодійний фонд «Сагасітас – Україна» – на арттерапевтичну лабораторію «Словом, пензлем і пером».

Бібліотечна родина зібрала у себе давніх друзів і шанувальників книги та читання. Справжнім святом для дітей-переселенців, їх батьків, волонтерів стала лабораторія читацького смаку за участю бібліотечних працівників, Анни Коршунової, відомої української дитячої письменниці, члена Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, переможниці «Коронації слова – 2015» в номінації «Прозові твори для дітей» і молодої, талановитої сумської художниці Світлани Качуровської.

Під час заходу Анна Євгенівна презентувала дітям та їх батькам книгу «Казкове місто Суми», над якою вона разом зі Світланою Качуровською працювали понад рік. Зацікавлено діти слухали розповідь письменниці про історію написання книги, розгадували кросворди, загадки, активно долучилися до виконання завдань, які пов’язані з історією м. Суми, а ще разом з автором здійснили віртуальну подорож до архітектурних пам’яток міста.

Доповнила Анну Євгенівну Світлана Качуровська, ілюстратор книги, завдяки якій видання стало дуже-дуже дитячим, барвистим і веселим. Пані Світлана не тільки розповідала про створення ілюстрацій до книги, а й провела для дітей майстер-клас, під час якого вони вчилися малювати візитну картку міста – дерев'яну альтанку, всім відоме й улюблене місце сумчан. У когось це вийшло вдало, у когось – не зовсім, але атмосфера творчості, яку створила художниця, дуже захопила дітей, тому всі з азартом малювали не тільки альтанку, але й інші сюжети на запропоновану художницею тематику.

Маленькі учасники заходу задавали також багато питань шановним гостям, хвалилися своїми малюнками, з задоволенням спілкувались.

Наприкінці заходу діти переглянули лялькову виставу «Колобок-супермен», яку підготували і показали фахівці відділу естетичного виховання.

Всі учасники заходу отримали масу позитивних вражень від Бібліотеки і спілкування з Книгою.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов