Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.11.2021

Щорічні зустрічі мереж ЄС!

      18-19 листопада завідувач сектора інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей Тетяна Ємельяненко взяла участь в онлайн-зустрічі за участю Представництва ЄС в Україні, який організувала команда проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
     З привітальним словом до учасників зустрічі звернувся Заступник Голови Представництва ЄС в Україні пан Ремі Дюфло, який подякував Євроклубам та бібліотекам України за плідну співпрацю протягом двох років, наголосив на тому, що новий культурний проєкт подовжено на дворічний період та закликав і надалі співпрацювати з дітьми та молоддю.
     Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, акцентувала увагу на тому, що у фахівців бібліотек для дітей, з якими Представництво ЄС в Україні активно співпрацює в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», є чому повчитись.
      Модератор заходу Людмила Кудіна розповіла про досягнення дитячих та юнацьких бібліотек України в рамках реалізації Проєкту у 2021 році та основні напрямки діяльності в цьому напрямку у 2022 році.


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції

Анализ веб сайтов