Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.10.2021

До Дня українського козацтва

      День українського козацтва та День захисників і захисниць України відзначається щорічно 14 жовтня – у день Покрови Пресвятої Богородиці.
     У цей день українці шанують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність.
     До цих знаменних дат на абонементі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей розгорнуті книжкові виставки «Україна – козацька держава», «Я захисник. Я цим пишаюсь».
     Про те, хто такі запорожці, їх життя, побут і героїчну звитягу, про славні звичаї, традиції та легенди про козаків користувачі можуть дізнатися зі сторінок книг – «Лицарство козацьке», «Загадки козацьких характерників», «Славетні гетьмани України», «Запороги», «Таємниця козацької шаблі», «Джури козака Швайки», та інші.
     Не випадково, свято українського козацтва співпадає з Днем захисника України. Книжкова виставка експонує книги про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів – «Шлях українського воїна», «Шпитальні нотатки», «Сапери», «Ракурс», «Чужий», «Добровольці» та інші.


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції

Анализ веб сайтов