Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.02.2017

Шляхетна чарівність класики,або «Бал класичної літератури»

Класика вічна і сучасна, її можна і треба завжди читати, а завдання бібліотечних працівників популяризувати її користувачам так, щоб було цікаво. Такої думки дотримуються бібліотекарі абонементу відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

З творами класиків вітчизняної та світової літератури знайомить нова виставка-інсталяція «Бал класичної літератури», яку підготували для своїх користувачів працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей. Виставка привертає увагу своїм незвичайним оформленням: читачів граційно вітають силуети героїнь у бальних сукнях та джентельменів у смокінгах; на імпровізованій театральній сцені зустрічають герої одного з творів української класики, а саме «Наталки-Полтавки» Івана Котляревського. Про це і дізнаються читачі, відповівши на питання вікторини «Впізнай твір».

До уваги користувачів твори І. Франка, М. Вовчок, Т.Шевченка, О.Кобилянської, Д.Остін, Ж.Санд, Г.Флобера, Ч.Діккенса, Ф.Бернетт,Е. Портер, Ш. Бронте та багатьох ін. Кожному знайдеться книга до смаку.

Отож, приємного перегляду і читання з задоволенням!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов