Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


27.06.2021

Літо в бібліотеці – свято щодня!

     Літо і канікули – найулюбленіша пора всіх дітей. Сумська обласна бібліотека для дітей запросила любих читайликів та їх батьків провести літо разом!
     Після тривалих карантинних обмежень в бібліотеці знову вирує життя. Щодня приміщення наповнене гомінкими голосами та веселим сміхом дітвори. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дітей з книгою приємним і цікавим, а підготовлена Програма літніх читань «Мозаїка книжкового літа» допомагає їм спілкуватись, розкривати свої можливості та приховані таланти, відпочивати та розвиватись. «Мозаїка книжкового літа» – це цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, літні ігротеки, книжкові хіт-паради, перегляд улюблених мультфільмів у Мультсалоні і вистав лялькового театру «Кукляндія», можливість читати книги, малювати, гратися і ще багато чого!
     Так, починаючи с 01 червня для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах, проведено близько 55 заходів. Наші юні користувачі з зацікавленістю долучилися до літературного асорті «Читай зі смаком», літературних розваг «Літня фішка – читай з друзями цікаву книжку», краєзнавчого квесту «Від скарбниці до скарбниці», літературних варіацій «Книги завжди в тренді», хобі-клубу «Монети з дідусевої скриньки», екологічного круїзу «У краплині води відбивається Всесвіт», літніх читань «Цікава книга повсякчас зустрічає влітку вас», літературної подорожі «Дружба – це велика сила, всіх об’єднує вона», літературної мандрівки «Казкове літо», слайд-мандрівки «За Піренейськими горами. Іспанія», віртуального променаду «Від Чехова до Лушпи», мистецького пазлу «Моя країна – Україна», народознавчої академії «Ярмарок українських звичаїв», книжкового хіт-параду «Подорож книжковим містом», взяли активну участь у конкурсах «Загублені речі», «Казкова плутанина», «Знавці казок», «Пригадайте чиї слова», переглянули нові вистави театру ляльок бібліотеки.
     У літній період до уваги користувачів і яскраві книжкові виставки: виставка-інформація «Малечі про цікаві речі», виставки-поради «Читай – відпочивай», «Читаємо разом із батьками влітку», виставки-захват «Книжковий хіт», «Читай!» та інші, які допоможуть перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів!
     А ще бібліотека оголосила з 1 червня конкурс на кращого читача «Книжкове літо – 2021». Це читацький марафон, який продовжуватиметься до 31 серпня. Переможці Конкурсу будуть відзначені подарунками.
     Цікавих вам зустрічей у бібліотеці.


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов