Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.06.2021

     Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Цей день для українського народу наповнений трагічними спогадами і болем, адже найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування, горем і болем увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю…
     Про трагічні події німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця, юні користувачі бібліотеки познайомилися, переглянувши документи, представлені на книжковій виставці «Уклін – живим, загиблим – слава!». Для користувачів-учнів пришкільного літнього табору ЗОШ № 15 був проведений історичний альманах «Коли почалася війна». Діти з інтересом прослухали розповідь про наймолодшого учасника війни – нашого земляка Дмитра Баришева та переглянули слайд-презентацію «Маленькі герої Великої війни», з якої дізналися про юних месників Сумщини.
     Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов