Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


18.06.2021

Бібліотека в сучасному форматі:
професійні ідеї, сучасні проєкти

     На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації 17 червня 2021 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей проведено обласне професійне онлайн-навчання «Бібліотека в сучасному форматі:професійні ідеї, сучасні проєкти».
     У роботі заходу взяли участь Ольга Мальченко, головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації, і близько 100 фахівців з майже 35 бібліотек Сумщини, що надають інформаційні послуги користувачам-дітям.
     Відкрила семінар Ольга Мальченко, яка передала щирі вітання від начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олени Мельник і наголосила на важливості проведення таких заходів з метою підвищення кваліфікації фахівців бібліотечної справи, які стимулюють на розвиток і осучаснення професійної діяльності та зміцнення ролі дитячої бібліотеки як соціокультурного інституту.
     До обговорення актуальних питань бібліотечного обслуговування долучились провідні фахівці обласної бібліотеки для дітей, центральної бібліотеки-філії Попівської сільської ради Конотопського району, дитячих бібліотек м. Середино-Буда, Ромни, Шостка, Буринської, Глухівської Тростянецької публічних бібліотек.
      Як неординарно, креативно організувати дозвілля дітей з книгою розмірковували, ділились досвідом, вчились новому фахівці бібліотек області.
     У ході професійного діалогу учасники навчання поділилися досвідом роботи на теми: «Кращі практики втілення креативних ідей у бібліотечному обслуговуванні дітей», «Сучасна бібліотека – територія ідей, творчості, змістовного дозвілля дітей», «Осучаснена бібліотека – простір для реалізації дитячих мрій», «Віртуальний простір – складова успіху сучасної бібліотеки для дітей», «Бібліотечний ГраВікон – складова простору проведення вільного часу з дітьми», «Новий вектор бібліотечного обслуговування дітей у громаді» та ін.
     Підсумовуючи роботу професійного зібрання, директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Тогобіцька акцентувала увагу присутніх на різних аспектах професії бібліотекаря, можливостях втілення новаторських ідей і створення оригінальних моделей розвитку задля підтримки іміджу дитячих бібліотек в сучасних умовах.


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов