Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.02.2017

Герої нашого часу

Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за свою незалежність, український народ завжди приносив у жертву найкращих синів і дочок. Поповнили цей довгий список і Герої Небесної Сотні.

До Дня Героїв Небесної Сотні фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей провели годину пам’яті «Небесна Сотня – Герої нашого часу», учасниками якої стали користувачі бібліотеки, учні 9-Б ЗОШ №4. Мета заходу – формування у дітей усвідомлення громадянської ідентичності, розуміння єдності й цілісності України як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави, виховання шанобливого ставлення до Героїв Небесної сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України. Проводячи захід, бібліотечні працівники акцентували увагу дітей на тому, за що загинули люди на Майдані Незалежності і чому їх називають Героями.

Користувачі бібліотеки, учні 3-б ЗОШ №12, 3-А і 3-Б ЗОШ №13, 2-Б і 2-Г ССШ №2 під час проведення години скорботи «Хоробрі серця» мали змогу розширити свої знання про усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Інформаційним доповненням до заходів стала виставка-інсталяція «Герої у пам’яті, біль у серці», на якій представлені книги та періодичні видання, що знайомлять юних користувачів з трагічними подіями. Біля виставки проводяться огляди літератури.

Забути кров святу не маємо права! –
Лишила слід безсмертний і терпкий…
Героям України – Слава! Слава! Слава!!!
І наша пам'ять – на усі віки.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов