Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.02.2017

Афганська війна. Як це було

Що ми знаємо про Афганську війну? Про ту страшну неоголошену війну, яка тривала довгих 10 років? Афганська війна належить до тих подій 20-го століття, які ще не знайшли свого повного та об’єктивного висвітлення. 15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів, службовців.

Щоб згадати тих, хто поліг в афганських ущелинах, 13 лютого 2017 року в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей відбулася зустріч-спогад «Афганська війна. Як це було». На зустріч з учнями 9-х класів ЗОШ № 4 завітав учасник афганської війни, військовий льотчик, штурман вертольоту «МІ-8» Володимир Олександрович Щеглов. Володимир Олександрович поділився спогадами про війну в Афганістані, загиблих друзів, участь у бойових діях, виконав свої власні пісні «Батьківщина», «Білий сніг» та ін. Вперше діти прослухали нову пісню автора, присвячену Олександру Онищенку, який загинув в зоні АТО. Володимир Олександрович є волонтером і допомагає військовим в зоні АТО. Також він гастролює з патріотичними концертами різними містами України, є автором книги «Минуле і майбутнє», до якої ввійшли пісні, вірші, оповідання про афганську війну та нелегку військову службу.

Захід доповнювала книжкова виставка «Афганськими дорогами», на якій була представлена література про Афганську війну, та слайд-презентація «Дорогами війни».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов